Polecane

Nav
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 5 dni
polomarket
POLOmarketdo końca 5 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 4 dni
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
jula
Julado końca 3 dni
rtv euro agd
RTV EURO AGDdo końca 10 dni
jysk
Jyskdo końca 12 dni
media expert
Media Expertdo końca 12 dni
blu
BLUdo końca 100 dni
bonprix
BonPrixdo końca 156 dni
norauto
Norautodo końca 19 dni
komfort łazienki
Komfort Łazienkido końca 44 dni
auchan
Auchando końca 10 dni
Nav

Leroy Merlin - gazetki promocyjne Szczecin(zachodniopomorskie pow. Szczecin)

Ocena sieci
3.5 (11 głosów)
O sieci Leroy Merlin

Leroy Merlin - inspiracja dla Twojego domu i mieszkania

Leroy Merlin to założony w 1923 roku we Francji sklep budowlano-dekoratorski, który od 1996 zdobywa zaufanie konsumentów w całej Polsce. Sieć obejmuje trzy rodzaje sklepów stacjonarnych: wolnostojące z własnymi magazynami, budowlane, które znaleźć można w galeriach handlowych oraz punkty położone przy parkach sklepowych. Każdego dnia Leroy Merlin oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów, dopasowany do ich potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań.

Ta budowlano-dekoratorska sieć sklepów stanowi doskonałe źródło inspiracji do stworzenia niezwykłej przestrzeni w domu, mieszkaniu, czy ogrodzie. Leroy Merlin za podstawowy cel stawia sObie ciągłe polepszanie warunków mieszkaniowych oraz wzrost komfortu życia ich mieszkańców. W naszym kraju istnieje już ponad 50 punktów, w którym na klientów czeka bogata gama artykułów i ciekawych rozwiązań dla każdej przestrzeni życia. Z kolei dla miłośników kupowania online przygotowana została specjalna oferta w sklepie internetowym, która umożliwia zrealizowanie szybkich, prostych i satysfakcjonujących zakupów, bez ruszania się z domu!

Szukasz pomysłu, jak urządzić swój dom, mieszkanie, czy ogród? Z pewnością znajdziesz szereg ponadczasowych, a także innowacyjnych rozwiązań w jednym ze sklepów Leroy Merlin. Z kolei, jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy, bądź porady w sprawie budowy, wykończenia czy remontu, śmiało zgłoś się do zespołu pracowników Leroy Merlin, który tworzą sami fachowcy w swojej dziedzinie.

Dzięki bogatej ofercie sklepu skompletujesz niezbędne wyposażenie do stworzenia oraz wyremontowania każdej przestrzeni. Jej zakres ciągnie się od najdrobniejszych elementów technicznych, niezbędnych narzędzi, przez materiały budowlane, farby, aż po praktyczne urządzenia kuchenne, meble oraz dekoracyjne dywany. Słowem: wszystko, co niezbędne w Twoim domu! Leroy Merlin to również doskonałe miejsce dla miłośników majsterkowania lub osób, które na własną rękę, bez pomocy ekipy remontowej, pragną dokonać zmian w swoim mieszkaniu. Umiejętnie dobrana gama produktów, cechujących się wysoką jakością oraz fachowa obsługa sklepu Leroy Merlin, pozwalają każdemu z nas zostać bohaterem swojego domu.

Leroy Merlin - gazetka promocyjna bohaterów swojego domu

Projektowanie własnego domu, mieszkania, czy ogrodu to nie lada wyzwanie dla wszystkich, którzy szczególną uwagę przykładają nie tylko do estetyki przestrzeni, ale i wysokiego komfortu jej użytkowania. Stąd kreatywna i zawsze aktualna oferta sklepu Leroy Merlin. Gazetka promocyjna, regularnie wydawana przez sieć sklepów jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby klientów. Znajdziesz w niej największe promocje i wysokie obniżki cen produktów, które pozwolą stworzyć Ci niesamowite aranżacje. Nieważne czy jesteś w trakcie budowy, bądź Twoje mieszkanie wymaga drobnego remontu, to w gazetce promocyjnej Leroy Merlin znajdziesz szereg praktycznych produktów w atrakcyjnej cenie! Skorzystanie z oferty, znajdującej się w gazetce Leroy Merlin to klucz to stworzenia komfortowej i cieszącej oko przestrzeni domu, mieszkania i ogrodu.

Opinie o sieci Leroy Merlin
Default avatar
  • ...
  • 21/02/2015
Polecam, zawsze sie tam zaopatruje, duzy wybor, mila obsluga, male kolejki przy kasach
Default avatar
  • ...
  • 17/08/2014
Nowy sklep w Płocku jest na 6z+.
Najbliższe sklepy sieci Leroy Merlin
Leroy Merlin znajdziesz w tych centrach handlowych